Dlaczego my?

DOŚWIADCZENIE

Naszym niewątpliwym atutem jest ponad 20 letnie doświadczenie w transporcie towarów chłodniczych zarówno do krajów europejskich jak i Bliskiego Wschodu ( Gruzja, Armenia, Azerbejdżan) oraz Azji (Rosja,Kazachstan,Kirgistan,Uzbekistan). Zdobyta w tym czasie praktyka pozwala nam szczegółowo i optymalnie zaplanować trasę przejazdu, dzięki czemu powierzony ładunek zawsze dotrze do celu bezpiecznie i terminowo.

ZAUFANIE

Wieloletnia współpraca z wiodącymi na rynku korporacjami pozwoliła nam dostosować nasze standardy do najwyższych wymagań naszych klientów. Zaufanie jakim nas obdarzają, powierzając nam do transportu swoje towary motywuje nas do ciągłego podnoszenia jakości świadczonych usług.

BEZPIECZEŃSTWO

Transporty do krajów Bliskiego Wschodu jak również Azji wymagają szczególnie odpowiedzialnego podejścia do spraw bezpieczeństwa. Monitoring GPS jak również łączność GSM to tylko jeden ze sposobów na jego zapewnienie. Szczególny nacisk kładziemy na odpowiednie przygotowanie kierowców, zapoznanie ich z obowiązującymi w poszczególnych krajach zwyczajami oraz wyznaczenie im optymalnej trasy pozwalającej bezpiecznie dotrzeć do celu.